תריסים, חלונות ורשתות
תריסים, חלונות ורשתות מזמינים בחלונות פלוס!

תיקון תריסי הזזה

מעוניינים לתקן את תריסי ההזזה בבית שלכם? למה לא למצוא בעל מקצוע שמתמחה בתיקונים מסוג זה? צרו איתנו קשר עוד היום ונסייע לכם בתיקון השלבים בתריס, המסילה וגם הגלגלים.

תיקון תריס הזזה ישן במחירים מעולים

תריסי הזזה מרבים להתקלקל מאחר ופתיחתם מתבצעת לא פעם כאשר שלבי התריס פתוחים לרווחה, מה שגורם לנזקים ובמקרים רבים גם לשברים של הרכיבים השונים. כאשר מדובר בתריס ישן, ששלביו כבר מתפוררים והרכיבים השונים עשויים להיות עם חלודה עליהם - הסיכוי שהתריס יתקלקל ויהרס גדל כמובן. תיקון תריס הזזה ישן לא צריך לעלות הרבה כסף ובהחלט אפשר למצוא מחירים מעולים לכל סוגי התיקונים.

למה כדאי להשוות מחירים לפני הזמנת העבודה?

כאשר אתם מקבלים מספר הצעות מחיר שונות עבור תיקון תריסים חשמליים או רגילים, אתם מתחילים לקבל מושג על טווח המחירים ויודעים להעריך כמה העבודה צפוי לעלות לכם בסופו של דבר. אחת מהטעויות הגדולות היא לבחור בבעל המקצוע הראשון שאיתו דיברתם מבלי לקבל הצעות נוספות שיכולות להיות טובות יותר מאחר ומועד ההגעה יהיה מוקדם יותר, עלות הרכיבים השונים שצריך להחליף תהיה מחושבת בעלות הכוללת וכמובן המחיר יהיה משתלם יותר.

תיקון תריסי הזזה - סוגי תיקונים נפוצים

הנה חלק מהתיקונים המרכזיים שנהוג לבצע במהלך עבודות תיקון תריסי הזזה. במידה ואתם זקוקים לתיקון מסוג אחר שאינו רשום כאן, פנו אלינו כעת ונפנה אתכם אל גורם מקצועי לבדיקה נוספת.

החלפה של מסילת התריס: אם המסילה התעקמה או יצאה מכיוון, תוכלו כמובן לתקן אותה אך ברוב המקרים האופציה המשתלמת יותר היא להחליף את המסילה הקיימת בחדשה.

 

החלפת גלגלי המסילה: אם הגלגלים נתקעים בזמן שאתם מנסים לפתוח את התריס שלכם, כדאי שתבדקו את מצבם מאחר ויתכן והם כבר בלויים.

 

תיקון של שלבי התריס: אם השלבים בלויים, שבורים או במידה והם כבר נפלו לגמרי ממקומם, תוכלו להזמין שירות של תיקון והחלפה.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8903677

תיקון תריסי הזזה בפריסה ארצית

אנו עובדים בשיתוף פעולה עם מתקינים של תריסים בכל רחבי הארץ, המספקים כמובן שירותי תיקון לתריסים קיימת והחלפה של חלקים בהתאם לדגם, סוג וגודל התריס. ברוב המקרים ניתן לקבל את הצעת המחיר כבר בשיחת הטלפון הראשונה אך במצבים מסוימים יהיה חייב בעל המקצוע להגיע פיזית אליכם בשביל להבין איזה סוג של תיקון נדרש ורק לאחר מכן יוכל לתמחר את עבודתו. פנו אל פורטל חלונות פלוס עוד היום ותוכלו לקבל שירות מהיר ומקצועי.