תריסים, חלונות ורשתות
תריסים, חלונות ורשתות מזמינים בחלונות פלוס!

תקלות בתריסים חשמליים

עקב השימוש היומי בתריס החשמלי, נוצרות תקלות רבות ובעיקר עקב בלאי. ריכזנו בעבורכם את התקלות הנפוצות בתריסים החשמליים.

ראשית, כמה בממוצע עולה לתקן תריס?

טווח המחירים לתיקון תריס חשמלי נע בין 300 - 1,000 ש"ח מהתקלה הפשוטה בדיוק ועד למורכבת (החלפת מנוע לצורך העניין). כמובן שאת המחירים המדויקים תוכלו לראות במחירון תיקון התריסים המלא של פורטל חלונות פלוס.

מחיר ממוצע לתיקון כל תקלה

מחיר ממוצע לתיקון כל תקלה: 650 ₪

טווח מחיר גבוה 1000 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

אז מהן התקלות הנפוצות?


  • התריס לא יורד: כאשר תריס חשמלי אינו יורד ככל הנראה שהתקלה נמצאת באחד מן המקומות הבאים: מתג החשמלי, רצועה שנקרעה או מנוע שהפסיק לעבוד.

  • תריס נעצר לפני סגירה מלאה: במידה והתריס אינו נסגר עד הסוף צריכים לבדוק האם יש לבצע כיול למנוע וכיוון מחדש או האם משהו מפריע לו במסילה.

  • התריס תקוע: לא עולה, לא יורד או תקוע באמצע? רוב המקרים תצטרכו החלפת מנוע, אבל זה לא וודאי.

  • תריס יצא מהמקום: במידה והתריס יצא מהמסילה התיקון לא מורכב כלכך. אך אם מדובר על תריס שיצא לחלוטין מהארגז - יש לבצע פירוק והרכבה וזה כבר עבודה רצינית יותר.

  • שלב התעקם: אחד משלבי התריס התעקמו? בדרך כלל טכנאי יגיע ויפרק את השלב ויחבר אל הבא אחריו - (בכל התקנת תריס יש 2 - 3 שלבי ספייר) כך שלא צריכה להיות בעיה.

  • התריס חורק ומרעיש: בצטברות לכלוך במסילות עשוי לגרום לחריקה ורעש. גם עיקום השלב עצמו יכול לגרום לכך - הפתרון הוא ניקיון ובמידת הצורך החלפת שלב.
     
  • תריס חשמלי לא עוצר: במקרים בהם אתם משחררים את הלחיצה ממתג התריס והתריס מצידו ממשיך לנוע למעלה או למטה מבלי לעצור - הדבר עשוי להעיד על תקלה במנוע, שלרוב נפתרת לאחר כיוון של המנוע ע"י טכנאי תריסים.

להרחבת מידע אודות תקלה בחר:

ניתן לבצע השוואת מחירים בחלונות פלוס

בעזרת פורטל חלונות פלוס אפשר לבצע השוואת מחירים מהירה ולמצוא טכנאי לתיקון כל תקלה. השאירו פרטים או חייגו ותוכלו לקבל בחזרה עד שלוש פניות במהירות! השירות ניתן ללא התחייבות ולגמריי בחינם.