תריסים, חלונות ורשתות
תריסים, חלונות ורשתות מזמינים בחלונות פלוס!

תריס חשמלי שיצא מהמסילה

התריס החשמלי יצא מהמסילה? קראו מדוע זה קורה, כמה עולה לתקן, כיצד להתנהל מול טכנאי תריסים וגם איך תוכלו לאתר אותו בקלות דרך פורטל חלונות פלוס.

מדוע תריס חשמלי יוצא מהמסילה שלו?

תריס חשמלי שיצא מהמסילה נחשבת לאחת מבין התקלות הנפוצות כיום בתריסים חשמליים והסיבות לכך הן - הימצאות חפץ זר, שימוש לא מבוקר ואף התקנת התריס בצורה לקוייה.

 • חפץ זר - לעתים התריס עשוי לגלול איתו כל מני חלקיקים קטנים כמו אבנים, מה שמקשה על התריס לעלות ולרדת בצורה חלקה על המסילות הצדיות ולנחות בצורה ישרה על בסיס המסילה התחתון וכתוצאה מכך הוא יוצא ממנה.
   
 • שימוש - גם מקרים בהם אנו נתקעים בתריס פיזית, עשויה להוביל לכך שהוא יצא מהמסילה עקב התעקמות של אחד או יותר משלבי התריס. הדבר עשוי לקרות גם במקרים בהם מושכים או דוחפים את התריס באופן ידני או כאשר "משחקים" עם התריס ע"י לחיצה במתג מעלה ומעלה בחזרתיות (פעילות שנפוצה בעיקר בקרב ילדים).
   
 • התקנה - במידה והתקינו לכם את התריס החשמלי ממש לאחרונה וזאת תוך שהקפדתם לנהוג בו בעדינות, הסיבה לכך שהתריס החשמלי יצא מהמסילה עשויה לנבוע מהתקנה לא מקצועית או לחילופין, שחלקי התריס שהותקן אינם איכותיים וזולים, מה שעלול להוביל לחוסר סינכרון בין הרכיבים.
   
 • תקלה בארגז התריס - יכול להיות שמערכת התריס השתחררה מהמוט שעליו התריסים מלופפים בארגז התריס, מה שגרם לתריסים לרדת או לעלות בצורה עקומה על המסילה.

 

תריס חשמלי שיצא מהמסילה

מהו מחיר תיקון תריס חשמלי שיצא מהמסילה?

מחיר תיקון תריס חשמלי שיצא מהמסילה נע בד"כ בין 300 - 500 ש"ח וזה עשוי להשתנות בהתאם לגודלו של התריס.

 

מחיר ממוצע לתיקון תריס חשמלי שיצא מהמסילה

מחיר ממוצע לתיקון תריס חשמלי שיצא מהמסילה: 400 ₪

טווח מחיר גבוה 500 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

ממה מושפע מחיר התיקון?

מחיר לתיקון תריס חשמלי שיצא מהמסילה מושפע הן מסוג התקלה והן מגודל התריס.

 • סוג התקלה - אם הסיבה שבגללה תריס חשמלי יצא מהמסילה היא עקב תקיעות חפץ זר בו, עלות העבודה תהיה זולה יותר, בהשוואה למחיר עבור החלפת רכיב עקב כך.
   
 • גודל התריס - במידה ותיקון תריס שיצא מהמסילה יצריך סיוע של עובד נוסף מטעמו של הטכנאי עקב כובד וגודל התריס, המחיר לתיקון התריס יתייקר בהתאם.
   
 • כמות עבודות - במידה ותכינו מראש עבודות נוספות שביכולתו של טכנאי תריסים לבצע בביתכם כמו - תיקון תריסי הזזה, המחיר שתשלמו עבור תיקון תריס חשמלי שיצא מהמסילה עשוי לרדת בזכות זה שריכזתם מספר עבודות במקביל. זה אף עשוי להשתלם מבחינת תשלום דמי ביקור כפולים.

השיגו תיקון לתריס שלכם במחיר משתלם!

חשוב שתבררו מול מספר טכנאי תריסים מחירי תיקון לתריס שלכם ע"מ שיתאפשר לכם להשוות בין מחירי העבודה. השאירו פרטים בטופס המצורף וקבלו בחינם מחלונות פלוס - עד 3 טכנאי תריסים באזורכם, ביניהם תוכלו לברר מחירי תיקון תריס חשמלי שיצא מהמסילה וכך לבחור בהצעה המשתלמת ביותר ובחינם!

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8903677

כיצד להתנהל מול טכנאי תריסים חשמליים?

ע"מ שתמקסמו את ההתנהלות שלכם מול טכנאי התריסים, נמליץ לכם לשלוח לו תמונה של התקלה בתריס שלכם. דרך התמונה הטכנאי עשוי לקבל מידע רחב שפחות אפשר לקבל באמצעות דיבור.

 

לאחר שבעל המקצוע ראה את התמונה ששלחתם והסיק איזו עבודה צריכה להתבצע, בררו מולו כמה זה הולך לעלות לכם. הוא עשוי לנקוב בטווח מחיר רחב בגלל שלעתים אין ביכולתו להיות בטוח לפי התמונה ששלחתם, אך הוא כן עשוי לתת לכם קצה חוט כדי שתדעו אם זאת הוצאה שתוכלו לעמוד בה. 

האם ניתן לתקן תריס חשמלי שיצא מהמסילה לבד?

תיקון תריס חשמלי שיצא מהמסילה אינה בהכרח עבודה מסובכת - עבור מי שעוסק בכך. אם נכנסתם לקרוא את הנכתב כאן - ככל הנראה שאינכם עוסקים בתחום ועל כן, נמליץ שלא לבצע את העבודה בעצמכם. גם אם הסיבה ליציאת התריס מהמסילה היא בגלל אבן קטנה שנתקעה לה בין שלבי התריס. כל פעולה לא נכונה עלולה לגרום לנזק גדול בהרבה וכזה שיעלה לכם יותר.