תריסים, חלונות ורשתות
תריסים, חלונות ורשתות מזמינים בחלונות פלוס!

תריס חשמלי תקוע

מנסים לפתוח או לסגור את התריס החשמלי והוא לא מקשיב לכם? בעמוד תראו את כל הסיבות למה התריס החשמלי תקוע, איך ניתן לתקן וכמובן מה המחיר. בנוסף תוכלו למצוא טכנאי תריסים בעיר שלכם לצורך תיקון הבעיה.

תריס חשמלי תקוע, מה הסיבה?

לרוב הסיבה לכך שהתריס החשמלי תקוע למעלה או למטה היא כי המנוע התקלקל. יכולות להיות סיבות נוספות שגורמות לתריס החשמלי להיתקע כמו תקלה חשמלית במנגנון של התריס, הרצועה קרועה או שיש נתק בין שלבי התריס. תדעו שהבעיה היא המנוע כשאתם מנסים להוריד או להעלות את התריס והוא תקוע וגם יש רעש חזק מהמנוע.

 

תריס חשמלי תקוע

איך לתקן תריס חשמלי תקוע?

תיקון תריס חשמלי תלוי בבעיה שלו:

 • מנוע תקול: כמו שאמרנו הסיבה הנפוצה ביותר לכך שהתריס החשמלי תקוע היא כי המנוע תקול. לרוב זה לא בגלל משהו שעשיתם אלא פשוט לאחר בלאי טבעי. תוכלו להיכנס לעמוד שלנו על החלפת מנוע לתריס חשמלי שכולל שם טיפים חשובים כמו אחריות והמלצות על מנוע.
   
 • רצועה קרועה: תוכלו להבחין שהרצועה היא זו שקרועה וגורמת לתריס החשמלי להיתקע ברגע שאתם רואים סיבים קטנים יוצאים מהצדדים של הרצועה. לרוב הסיבה שהרצועה נקרעת היא בגלל בלאי טבעי, אבל הרבה פעמים גם הסיבה היא כי אנחנו מורידים את התריס ויש חפץ זר בדרך.
   
 • נתק בין השלבים: תוכלו לשים לב שהבעיה היא נתק בין השלבים בעצמכם. לכו אל השלבים ובדקו האם כולם יושבים כמו שצריך. אם לא החלפת שלבים בעבר כנראה שיש לכם כמה שלבים ספייר מאז ההתקנה אז זה הזמן להשתמש בהם.
   
 • תקלה חשמלית: לרוב הסיבה לכך שיש תקלה חשמלית במנגנון היא שימוש לא נכון בתריסים, אבל כן ייתכן והסיבה היא בגלל התקנה לא נכונה.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8903677

מה המחיר של תיקון תריס חשמלי תקוע?

הוספנו לכם מחירון של תיקון תריס חשמלי תקוע. משהו חסר לכם? ראו מחירי תיקון תריסים נוספים.

מחירון תיקון תריס חשמלי תקוע

כמה עולה להחליף מנוע לתריס חשמלי?

המחיר כולל את המנוע עצמו.


800 - 2,000 ש"ח
כמה עולה להחליף רצועה בתריס?

מחיר החלפת רצועה בתריס גלילה כולל הרצועה עצמה.


200 - 350 ש"ח
כמה עולה תיקון של תריסים שיצאו מהמקום?

מחיר ביקור טכנאי תריסים עבור תיקון תקלות בתריס החשמלי לא כולל את השלבים עצמם (שלרוב יש לכם בבית).


150 - 250 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

השוו בין טכנאי תריסים לתיקון התריס החשמלי התקוע

מחפשים טכנאי תריסים שיתקן את התריס התריס שלכם? תוכלו לעשות זאת כאן ועכשיו עם חלונות פלוס. התקשרו או השאירו פרטים בטופס וקבלו עד 3 הצעות מחיר מטכנאי תריסים בעיר המגורים שלכם. כך תוכלו להשוות בין הצעות המחיר של הטכנאים ולחסוך במחיר התיקון הסופי.