תריסים, חלונות ורשתות
תריסים, חלונות ורשתות מזמינים בחלונות פלוס!

תריס חשמלי לא עוצר

התריס החשמלי לא ממושמע כמו בעבר? מתחת תקראו מדוע תריס חשמלי לא עוצר כשאתם מורים לו, כמה עולה לתקן את המצב וגם איך דרך פורטל חלונות פלוס תאתרו טכנאי תריסים מקצועי באזור מגוריכם בקלות ובמהירות.

מדוע תריס חשמלי לא עוצר?

תריס חשמלי שלא עוצר נמנה בין התקלות הנפוצות בתריסים חשמליים והסיבה המרכזית לכך היא במנוע התריס. לעתים המנוע עשוי להישחק לאחר תקופת שימוש ארוכה ולעתים המנוע עצמו תקין אך מצריך כיוון מחדש של התריס. במקרים נדירים יותר התקלה עשויה להיגרם גם בגלל בעיה ברכיב הקלאץ' של התריס.

 

טכנאי תריסים פותח את קופסת התריס כדי לבדוק את המנוע

כמה עולה תיקון תריס חשמלי שלא עוצר?

עלות תיקון תריס חשמלי שלא עוצר היא כעלות ביקור שנעה בין 250 - 350 ש"ח במידה ומדובר על כיוון של המנוע. במקרים בהם הכיוון לא צלח צריך יהיה להחליף את מנוע התריס, שלשם כך עלות העבודה צפוייה להתייקר משמעותית ולנוע בין 1,200 - 1,600 ש"ח. (מחיר כולל עבודה ומנוע חדש לתריס במשקל של עד 100 ק"ג)

 

מחיר ממוצע לתיקון תריס חשמלי שלא עוצר

מחיר ממוצע לתיקון תריס חשמלי שלא עוצר: 300 ₪

טווח מחיר גבוה 350 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪

תריס חשמלי לא עוצר - כיצד לתקן?

כדי להבין מדוע תריס חשמלי לא עוצר, תצטרכו להסתייע בטכנאי תריסים חשמליים. טכנאי תריסים מקצועי ינסה לשלול קודם את כל אחת מהתקלות הבסיסיות יותר לפני שהוא בוחר להחליף את מנוע התריס כולו, מה שהופך את העבודה ליקרה ביותר.

 

אחד הפתרונות שיוכל הטכנאי להציע קודם לכן הוא כיוון של מנוע התריס. חשוב לציין שכיוון המנוע יכול לפתור גם מקרים בהם התריס לא עולה או לא יורד עד הסוף.

התריס החשמלי לא עוצר? זה הזמן לקרוא לטכנאי!

במידה וזיהיתם שהתריס החשמלי לא עוצר בעליה ובירידה, נמליץ להימנע מלתפעל אותו ולקרוא לטכנאי תריסים שיגיע לבדוק. גם אם אתם חושבים שתוכלו לתקן את הבעיה בעצמכם נמליץ להימנע מכך היות וכל פעולה שגויה יכולה להוביל להחמרה במצב ולעלויות תיקון יקרות. דרך פורטל חלונות פלוס תוכלו להשאיר את פרטיכם או לחילופין להתקשר אלינו ולקבל עד 3 טכנאי תריסים באזור מגוריכם. ביניהם תוכלו להשוות מחירי תיקון תריס חשמלי שלא עוצר, לבחור בהצעה המשתלמת עבורכם ולהשיג פתרון זריז ומקצועי.