תריסים, חלונות ורשתות
תריסים, חלונות ורשתות מזמינים בחלונות פלוס!

התקנת חלונות אלומיניום

זקוקים להתקנה של חלון אלומיניום בבית או במשרד? בפורטל 'חלונות פלוס' ניתן להזמין בעל מקצוע להתקנה של כל סוגי חלונות האלומיניום, ללא קשר לסוג הזכוכית הנדרשת, גודל החלון או סוג הפתיחה.

הזמינו מתקין חלונות אלומיניום מקצועי בזול

בין אם מדובר בשיפוץ שאנו מבצעים בבית, מעבר לדירה חדשה או אפילו בהחלפה נקודתית של החלון בסלון, בחדר השינה או המטבח, חשוב שנבצע בדיקה קצרה של המחירים על מנת להבין כמה נהוג לשלם על הזמנת מתקין חלונות אלומיניום.


המחיר של התקנתל חלונות עם פרופיל אלומיניום משתנה בין נותן שירות אחד למשנהו ולעיתים קיים פער של מאות שקלים בין הצעת מחיר אחת לשניה. דרך הפורטל שלנו, ניתן לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות מבעלי מקצוע ומתקיני חלונות אלומיניום באזור מגוריכם ולבצע השוואת מחירים קלה ונוחה שחוסכת לכם עלויות.

התקנת חלון אלומיניום

מה חשוב לבדוק לפני התקנת חלונות אלומיניום?

הנה מספר דברים שכדאי לבדוק ולשים אליהם לב לפני שמזמינים שירות של התקנת חלונות אלומיניום:

  • סוג הזכוכית של החלון: יש לא מעט סוגים של זכוכיות, כאשר כל זכוכית שונה מבחינת כמות האור שהיא מכניסה וגם בחסימה של רעשים מבחוץ. לכל זכוכית יש תמחור שונה וכדאי לחקור מעט את הנושא לפני שמבצעים את ההזמנה. הזכוכית הנפוצה ביותר היא זכוכית טריפלקס אשר נחשבת לבטיחותית מאוד וזאת מאחר ובמקרה של פגיעה היא אינה מתנפצת לרסיסים אלא ברוב המקרים נסדקת בלבד. ניתן גם למצוא סוגים נוספים של זכוכיות כמו זכוכיות מחוסמות או זכוכיות עם בידוד להגנה מקסימאלית מפני הקור.

  • סוג הפתיחה של החלונות: יש מספר מנגנוני פתיחה כאשר כל סוג מתאים לאיזור שונה בבית או למטרה מסוימת. למשל, חלון בגג רעפים יהיה בדרך כלל מאופיין בפתיחת ציר לצורך אוורור וכניסה של אור בעוד חלון קיפ, יתאים בדרך כלל לחדרי המקלחת והשירותים. אם יש לכם הכנה של מסילה בחלון, תוכלו להתקין כמובן חלון הזזה שנפוץ מאוד בבית רבים בישראל ונחשב לפתרון נוח למדי.

  • עיצוב החלון: עיצוב החלון מתייחס בעיקר לפרופיל האלומיניום עצמו. ניתן לבחור בפרופיל אלומיניום רגיל וסטנדרטי או לבחור בעיצוב יוקרתי יותר, שגם עולה בהתאם, כמו שאנו רואים לא פעם בעת התקנת חלונות בלגיים.

מחיר התקנת חלונות אלומיניום

כפי שכבר הבנו קודם לכן, מחיר התקנת חלונות אלומיניום נקבע על סמך העיצוב המדויק של החלון, סוג הפתיחה שלו וגם הזכוכית הרצויה. כמו כן גם גודלו של החלון ומידותיו משפיעים על התמחור שתקבלו מבעל המקצוע. בדרך כלל, מחיר התקנת חלון אלומיניום נע בין 600 ש"ח ל-800 ש"ח למטר רבוע אך המחיר עשוי להיות גם יקר יותר כאשר המפרט משתנה.

 

עלות התקנת חלון אלומיניום (מחיר ממוצע למ"ר)

עלות התקנת חלון אלומיניום (מחיר ממוצע למ"ר): 700 ₪

טווח מחיר גבוה 800 ₪

טווח מחיר נמוך 600 ₪

מה היתרונות של הרכבת חלון אלומיניום?

לא פלא שחומר האלומיניום נחשב לחומר נפוץ מאוד עבור התקנה של חלונות. למעשה מדובר בחומר גלם מצוין אשר עמיד מאוד בפני חלודה ומעולה בהתמודדות עם תנאי מזג האוויר השונים. כמו כן, האלומיניום קל מאוד מבחינת המשקל שלו בהשוואה למתכות האחרות ונחשב נוח וקל לעיצוב.

על כן הוא מאפשר טווח גדול של אפשרויות עיצוביות נהדרות כמו בחלונות הבלגיים הנפוצים בבתים רבים בארץ. אם חשובה לכם האיכות של חומרי הגלם ואתם מחפשים חומר שלא צריך לתחזק, לנקות או לצבוע לעיתים קרובות - זה הרגע להזמין הרכבת חלון אלומיניום על ידי מתקין מקצועי.

מחפשים חלון אלומיניום מסוים?

שאלות בנושא התקנת חלון אלומיניום:

האם נהוג לקבל אחריות על התקנה של חלון אלומיניום?

בדרך כלל נהוג לספק אחריות של עד שנה אשר כוללת עבודות הקשורות בפרופיל אך לא כוללות החלפה של החלון בעקבות פגיעות שונות בזכוכית. וודאו עם בעל המקצוע את הנושא לפני הזמנת העבודה.


איך יודעים איזה סוג פתיחה עליי לבחור לחלון?

סוג פתיחת החלון נקבע על סמך המקום הקיים באיזור בו מתקינים את החלון וגם לפני הצרכים והמטרות שלשמן מתקינים את החלון. בדרך כלל בעל המקצוע ידע להמליץ לכם על הבחירה הנכונה ביותר.


כיצד ניתן להוזיל את עלות ההתקנה של חלון אלומיניום?

אם ברצונכם לחסוך עלויות, השוו ובדקו מספר הצעות מחיר שונות, הצמדו לדגמים הזולים והסטנדרטיים יותר (גם בפרופיל וגם בזכוכית עצמה) ובדקו האם יש הנחה במידה ומזמינים מספר חלונות באותה העסקה, כך המחיר פר חלון ירד משמעותית.