תריסים, חלונות ורשתות
תריסים, חלונות ורשתות מזמינים בחלונות פלוס!

חלונות לגג רעפים

בצעו השוואת מחירים בין בעלי מקצוע מאזורכם עבור התקנת חלונות לגג רעפים וחסכו בעלויות ההתקנה. דרך פורטל חלונות פלוס ניתן לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות ולבחור בהצעה המשתלמת ביותר שקיבלתם.

התקנת חלונות לגג רעפים במחיר מעולה

בשנים האחרונות אנו רואים יותר ויותר בתים אשר משלבים בגגות הרעפים שלהם חלונות בגדלים שונים. חלונות לגג רעפים עשויים להגיע במגוון רחב של צורות, מידות וגם בשילוב עם מוצרים נלווים כמו רשתות הצללה או מנגון לפתיחה וסגירה באופן חשמלי. התקנת חלונות לגג רעפים צריכה להתבצע על ידי גורם מקצועי שביצע התקנות מסוג זה בעבר וזאת מאחר ונדרשת הבנה מעמיקה בכל הנוגע להתאמת סוג החלון אל הגג שלכם והתקנה לא נכונה עשויה לגרום לבעיות בהמשך כמו איטום לקוי או לכלוך שנכנס.

חלונות לגג רעפים

למה בכלל צריך חלון לגג רעפים?

שילוב של חלון לגג רעפים מתבצע בדרך כלל בעקבות שתי סיבות עיקריות:

  • פתרון אסתטי ומראה מיוחד לגג: אין ספק שהחלון מספק אלמנט שונה ומראה מיוחד לגג שלנו ובתים פרטיים רבים מעוניינים להוסיף אותו רק בשל שיפור החזות והנראות של הבית ולספק לו טאצ' אירופאי וכפרי.

  • אוורור הגג וכניסה של אור: סיבה נוספת להתקנת חלון לגג רעפים היא כמובן הרצון להזרים אוויר חדש ונקי אל הגג ולאוורר את החלל הסגור וגם בשביל להכניס את אור השמש שנכנס היות והחלון ממוקם בשיפוע.

מה חשוב לזכור לפני התקנת חלונות בגג רעפים?

כדאי לזכור שאחד מהמרכיבים הכי חשובים שצריך לשים אליהם לב לפני התקנה של חלונות בגג רעפים הוא נושא האיטום. במידה ולא מתבצע איטום בצורה טובה, גג הרעפים עשוי להיות פתח לכניסה של מי גשמים ולמעשה לגרום לנזקים לאזור הגג ולבית כולו. כמו כן, חשוב להבין איזו שיטת פתיחה תהיה לחלון ולבחור בשיטה המתאימה עבורכם. נמליץ לבדוק שבעל המקצוע עובד עם חומרי גלם איכותיים (בדרך כלל זכוכית כפולה שמאפשרת בידוד ומסגרת אלומיניום איכותית) ושביצע עבודות דומות בעבר בתחום של התקנת חלונות אלומיניום.

סוגי חלונות לגגות רעפים

כפי שציינו קודם לכן, תוכלו למצוא מספר שיטות שונות לפתיחת חלונות לגגות רעפים כאשר השוני המרכזי בין סוגי החלונות הוא בסוג הציר. ניתן למצוא כיום ציר עליון אשר מאפשר פתיחה של החלון מחלקו התחתון, ציר מרכזי שממוקם באמצע החלון ומאפשר פתיחה בזווית שמכניסה אוויר רב אל תוך החלל ואף לבצע היפוך של החלון לצורך ניקוי החלק החיצוני וגם חלונות עם פתיחה צידית. בחלק מהסוגים תוכלו לשלב מנגנון חשמלי לפתיחה של החלון באמצעות שלט אלחוטי על מנת לאפשר נוחות מירבית. דרך פורטל חלונות פלוס ניתן לקבל שירות של התקנת חלונות עם או בלי שלט על גגות רעפים במחירים מעולים. השאירו פרטים בטופס המצורף ונחזור אליכם בהקדם עם כל הפרטים.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8903677

עלות ומחיר חלונות לגג רעפים 

בכל הקשור למחיר של התקנת חלונות עבור גג רעפים, כדאי לזכור שיש מגוון שיקולים אשר משפיעים על העלויות כמו סוג החלון המותקן, האם מדובר בחלון חשמלי לגג רעפים או חלון ידני, סוג הגג ומורכבות עבודת ההתקנה. עבור התקנה הכוללת רכישה של החלון על ידי המתקין, תשלמו בדרך כלל סכום שנע בין 1,500 ש"ח ל- 2,500 ש"ח עבור חלון בודד. בנוסף ניתן כמובן להזמין רק שירות של התקנת חלונות אלומיניום לגג רעפים ולרכוש את החלון בעצמכם על מנת להוזיל עלויות.