תריסים, חלונות ורשתות
תריסים, חלונות ורשתות מזמינים בחלונות פלוס!

התקנת חלונות לממד

מחפשים התקנה של חלון בחדר הממד? גלו איזה סוגי חלונות נהוג להתקין בחדרי ממ"ד, מה אומר התקן וכמה צפויה לעלות לכם ההתקנה. 

התקנה מקצועית של חלון לממד

התקנה של חלון בחדר הממד היא פעולה חשובה מאין כמוה. היות ומדובר בחדר שאמור לשמש אותנו בזמני חירום ומלחמה ולהוות חלל אטום באופן מוחלט, אין להקל ראש בבחירת בעל המקצוע שיבצע את העבודה. גם במצבי שגרה, קיימת חשיבות רבה להתקנה איכותית ומקצועית של חלונות בשל העובדה שהחלון אמור להיות אטום מפני כניסה של נוזלים וגם צריך להגן מפני רעשים מבחוץ.

 

התקנת חלון ממד

כמה עולה להתקין חלונות ממ"ד?

מחיר חלון לממ"ד נע ברוב המקרים סביב 2,500 ש"ח בממוצע כאשר גודלו של הפתח עשוי להשתנות מחדר לחדר ולהשפיע גם על העלות שתשלמו. מחיר חלונות ממד משתנה כמובן בהתאם לסוגו של החלון וגם נקבע על סמך תוספות שונות כמו צביעה של מסגרת האלומיניום. המחיר המוצג כולל כמובן גם את עלות החלון עצמו וגם את פעולת ההתקנה שלו בבית הלקוח.

מחיר ממוצע עבור התקנת חלון ממד

מחיר ממוצע עבור התקנת חלון ממד: 2500 ₪

טווח מחיר גבוה 2800 ₪

טווח מחיר נמוך 2200 ₪

איזה חלון נהוג להתקין בממד?

סוג החלון המועדף בחלונות הוא חלון מסוג קיפ. חלונות מסוג זה נפתחים מחלקו העליון של החלון ומאפשרות איוורור של חדר הממד. ניתן לשלב גם חלון דריי קיפ שמשלב בין שני מנגנוני פתיחה שונים ומאפשר גם פתיחה של החלון מהצד בצורה מלאה. כמו כן, ניתן להתקין במקרים מסוימים חלון הזזה לממ"ד אך על מנת שבעל המקצוע יוכל להתאים את סוג החלון אל החדר, הוא יהיה חייב לקבל תמונה של הפתח והחלל או לבקר פיזית לצורך התאמה נכונה.

מה חשוב לבדוק לפני התקנת חלון ממד?

אם החלטתם שאתם מעוניינים בהתקנה של חלון בממד, כדאי שתוודאו שבעל המקצוע שבו בחרתם כבר התנסה בעבר בפעולות של התקנת חלון ממ"ד ומכיר את כל התקנים המחמירים של פיקוד העורף. התקנת חלון ממד צריכה לקחת בחשבון גם שיקולים כמו נוחות הפתיחה של החלון וגם שיקולים של בטיחות ואטימות. כמו כן, התקנה לא תקינה עשויה להוביל לשקיעה של החלון או תקיעה שלו בהמשך. דבר אשר יצריך אתכם להזמין תיקון לחלון הממ"ד.

>> ראו סרטון הנחיות עדכני של פיקוד העורף בנוגע לחלונות הממ"ד.

מה משפיע על מחיר חלון אלומיניום לממד?

הדברים אשר משפיעים על מחיר חלון אלומיניום לממד הם בראש ובראשונה מידות החלון. ככל שהחלון גדול יותר, כך המחיר יתייקר בהתאם. כמו כן, גם זמני האספקה של החלון ומועד ההתקנה עשוי להשפיע על התמחור שתקבלו, כאשר ככל שתזדקקו לשירות מהר יותר, העלות צפויה לעלות. בנוסף, במידה ואתם מעוניינים לצבוע את מסגרת האלומיניום (אשר מגיעה בדגם הסטנדרטי בצבע לבן) תאלצו להיפרד מכמה מאות שקלים נוספים. כמו כן, הוספה של תריס חשמלי גם כן עשויה לייקר את מחיר החלון (אם עושים קומפלט). אגב, תקינותו הינה חובה ובמידה והתריס שלכם אינו תקיון, יכולים להזמין כעת תיקון תריס חשמלי. בנוסף - ניתן להזמין התקנת חלונות אלומיניום עבור חדרי ממ"ד ולקבל עד שלוש הצעות שונות.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8903677

ההבדל בין חלון פנימי לממד לחלון חיצוני

רבים מאיתנו נוטים להתבלבל כאשר מדובר על חלונות ממד, בעוד הטעות הנפוצה היא באשר להבדלים בין חלון פנימי לחלון חיצוני. פעם היה נהוג להתקין שני חלונות בממ"ד כאשר תפקידו של החלון החיצוני, העשוי מפלדה, הוא הגנה מפני רסיסים ופגיעות של נפלים בקרבת הבית. לעומת זאת חלון פנימי לממד הוא החלון שתפקידו הוא להגן ולספק אטימות. חשוב לציין שכיום בדירות ובתים רבים בישראל יש חלון אחד אשר משמש גם עבור הגנה מפני הדף ופגיעות וגם מסייע לשמירה על האטימות.

שאלות גולשים בנוגע לחלונות לממ"ד

האם אפשר להתקין רשת לצד חלון הממד?

ניתן להתקין רשת לחלון כנגד יתושים וחרקים נוספים. חשוב לדעת שלא תמיד נוכל להתקין רשת הזזה אלא נאלץ להתקין רשת גלילה מיוחדת שנסגרת מחלקה התחתון  ומחוברת לתופסנים מיוחדים.


מי הגורם שאחראי על קביעת התקן של חלונות ממד?

הגורם האחראי הוא פיקוד העורף. תוכלו לקבל מידע נוסף דרך אתר פיקוד העורף.


האם אפשר להפוך חלונות ממד עם פתיחה צידית לפתיחת דריי קיפ?

בהחלט. פתיחת דריי קיפ נוחה יותר, בטיחותית יותר לשוהים בחדר וגם תופסת פחות מקום.


כמה זמן לוקחת התקנת חלונות ממד?

משך הזמן משתנה בהתאם למיומנותו של המתקין וסוג החלון שבחרתם. לרוב מדובר בתהליך שלוקח בין שעה לשלוש שעות.


לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה