תריסים, חלונות ורשתות
תריסים, חלונות ורשתות מזמינים בחלונות פלוס!

חלון ממד

צריכים להתקין חלון ממד? בעמוד תראו לגבי התקנת חלון ממד דור חדש דו כנפי וגם לגבי חלון לממד מהדור הישן שנפתח פנימה. תראו מה הוא חלון ממד תקני לפי גובה עובי ומידון וכמובן תראו מה המחיר של התקנת חלון ממד. בנוסף תוכלו לערוך השוואת מחירים בין מתקיני חלונות.

התקנת חלון ממד דור חדש

חלון ממד דור חדש הפך מחלון שנסגר כלפי פנים לחלון הזזה דו כנפי. זה מפני שחלון ממד בדור הישן החלון עלול היה לפגוע בדיירי הבית בכך שופתחים את החלון. חלון המתכת החיצוני הפך אטום נגד התקפות גזים אפשריות (מה שלא היה בעבר) מה שאפשר להפוך את החלון הפנימי לחלון הזזה. חלון ממד דור חדש מאפשר לעצב את הבית בצורה יותר קלה ונותן לקבלנים פיתרון של חלון ברמת מיגון גבוהה ביותר.

כמה עולה להתקין חלונות ממ"ד?

מחיר חלון לממ"ד נע ברוב המקרים סביב 2,500 ש"ח בממוצע כאשר גודלו של הפתח עשוי להשתנות מחדר לחדר ולהשפיע גם על העלות שתשלמו. מחיר חלונות ממד משתנה כמובן בהתאם לסוגו של החלון וגם נקבע על סמך תוספות שונות כמו צביעה של מסגרת האלומיניום. המחיר המוצג כולל כמובן גם את עלות החלון עצמו וגם את פעולת ההתקנה שלו בבית הלקוח.

 

מחיר ממוצע עבור התקנת חלון ממד

מחיר ממוצע עבור התקנת חלון ממד: 2500 ₪

טווח מחיר גבוה 2800 ₪

טווח מחיר נמוך 2200 ₪

איזה חלון נהוג להתקין בממד?

אם יש לכם חלון ממד מהדור חדש, אז זה חלון ממד הזזה דו כנפי שמוריד את הסכנה שדלת החלון תפגע במישהו בבית או בקיר. סוג נוסף בחלונות הוא חלון מסוג קיפ. חלונות מסוג זה נפתחים מחלקו העליון של החלון ומאפשרות איוורור של חדר הממד.

 

ניתן לשלב גם חלון דריי קיפ לממד שמשלב בין שני מנגנוני פתיחה שונים ומאפשר גם פתיחה של החלון מהצד בצורה מלאה. כמו כן, ניתן להתקין במקרים מסוימים חלון הזזה לממ"ד אך על מנת שבעל המקצוע יוכל להתאים את סוג החלון אל החדר, הוא יהיה חייב לקבל תמונה של הפתח והחלל או לבקר פיזית לצורך התאמה נכונה.

 

חלון ממד

מה הוא חלון ממד תקני? (גובה, עובי ומידות)

מידות חלון ממד סטנדרטי יהיו בין 80 - 110 ס"מ לכל צלע. גובה חלון ממד צריך להיות מעל 1 מטר מגובה הרצפה, אך ניתן גם גבוה יותר במידה ורוצים לתאם בין כל חלונות הבית. יש אפשרות להתקין חלון ממד גבוה יותר, אך זה יצריך התקנה של סולם בנוסף. עובי חלון ממד בדור החדש יהיה 20 ס"מ בעוד שחלון ממד דור ישן יהיה בעובי 18 ס"מ.

 

מידות חלון ממד תקני
גובה חלון ממד 1 מטר מעל הרצפה
עובי חלון ממד 18 ס"מ דור ישן, 20 ס"מ דור חדש
אורך צלע 80 - 110 ס"מ

מה חשוב לבדוק לפני התקנת חלון ממד?

אם החלטתם שאתם מעוניינים בהתקנה של חלון בממד, כדאי שתוודאו שבעל המקצוע שבו בחרתם כבר התנסה בעבר בפעולות של התקנת חלון ממ"ד ומכיר את כל התקנים המחמירים של פיקוד העורף. התקנת חלון ממד צריכה לקחת בחשבון גם שיקולים כמו נוחות הפתיחה של החלון וגם שיקולים של בטיחות ואטימות. כמו כן, התקנה לא תקינה עשויה להוביל לשקיעה של החלון או תקיעה שלו בהמשך. דבר אשר יצריך אתכם להזמין תיקון לחלון הממ"ד.

>> ראו סרטון הנחיות עדכני של פיקוד העורף בנוגע לחלונות הממ"ד.

מה משפיע על מחיר חלון אלומיניום לממד?

הדברים אשר משפיעים על מחיר חלון אלומיניום לממד הם בראש ובראשונה מידות החלון. ככל שהחלון גדול יותר, כך המחיר יתייקר בהתאם. כמו כן, גם זמני האספקה של החלון ומועד ההתקנה עשוי להשפיע על התמחור שתקבלו, כאשר ככל שתזדקקו לשירות מהר יותר, העלות צפויה לעלות, אם תרצו לעשות שדרוג, תוכלו לראות מהם מחירי שדרוג חלון לממ"ד.

 

בנוסף, במידה ואתם מעוניינים לצבוע את מסגרת האלומיניום (אשר מגיעה בדגם הסטנדרטי בצבע לבן) תאלצו להיפרד מכמה מאות שקלים נוספים. כמו כן, הוספה של תריס חשמלי גם כן עשויה לייקר את מחיר החלון (אם עושים קומפלט). אגב, תקינותו הינה חובה ובמידה והתריס שלכם אינו תקיון, יכולים להזמין כעת תיקון תריס חשמלי. בנוסף - ניתן להזמין התקנת חלונות אלומיניום עבור חדרי ממ"ד ולקבל עד שלוש הצעות שונות.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8903677

השוואת מחירים לצורך התקנת חלון ממד

מחיר התקנת חלון ממד יכול להיות יחסית יקר, וזה בהחלט כי מדובר בחלון מאוד חשוב בבית שלכם. עם זאת זה לא אומר שלא מומלץ לערוך השוואת מחירים. זה מפני שתוכלו למצוא התקנת חלון ממד על ידי מתקין מומלץ במחיר טוב יותר מבלי להתפשר על איכות השירות.

 

התקשרו לפורטל חלונות פלוס וקבלו עד 3 הצעות מחיר ממתקיני חלון בעיר שלכם עבור התקנת חלון ממד. דברו איתם וכל מה שתצטרכו לעשות זה לקבל את הצעות המחיר ולהשוות בין המתקינים.

 

חלון לממד

ההבדל בין חלון פנימי לממד לחלון חיצוני

רבים מאיתנו נוטים להתבלבל כאשר מדובר על חלונות ממד, בעוד הטעות הנפוצה היא באשר להבדלים בין חלון פנימי לחלון חיצוני. פעם היה נהוג להתקין שני חלונות בממ"ד כאשר תפקידו של החלון החיצוני, העשוי מפלדה, הוא הגנה מפני רסיסים ופגיעות של נפלים בקרבת הבית.

 

לעומת זאת חלון פנימי לממד הוא החלון שתפקידו הוא להגן ולספק אטימות. חשוב לציין שכיום בדירות ובתים רבים בישראל יש חלון הדף לממד אשר משמש כחלון בודד גם עבור הגנה מפני הדף ופגיעות וגם מסייע לשמירה על האטימות.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8903677

איך והאם לסגור חלון ממד?

על מנת לסגור חלון ממד צריך לסגור את החלון ולאחר מכן להרים את הידית שלו. יש צורך לסגור את חלון הממד בשעת חירום על מנת למנוע כניסה של גזים כתוצאה מהתקפות גזים, או רסיסים כתוצאה מהדף והרס של דברים בדרך. בנוסף חלון הממד הוא חלון הדף שלא יישבר בעת הדף חזק לעומת חלון רגיל שעלול להישבר ולכן צריך לסגור אותו.

שאלות גולשים בנוגע לחלונות לממ"ד

אתם שואלים והמומים של חלונות פלוס עונים:

האם אפשר להתקין רשת לצד חלון הממד?

ניתן להתקין רשת לחלון כנגד יתושים וחרקים נוספים. חשוב לדעת שלא תמיד נוכל להתקין רשת הזזה אלא נאלץ להתקין רשת גלילה מיוחדת שנסגרת מחלקה התחתון  ומחוברת לתופסנים מיוחדים.


מי הגורם שאחראי על קביעת התקן של חלונות ממד?

הגורם האחראי הוא פיקוד העורף. תוכלו לקבל מידע נוסף דרך אתר פיקוד העורף.


האם אפשר להפוך חלונות ממד עם פתיחה צידית לפתיחת דריי קיפ?

בהחלט. פתיחת דריי קיפ נוחה יותר, בטיחותית יותר לשוהים בחדר וגם תופסת פחות מקום.


כמה זמן לוקחת התקנת חלונות ממד?

משך הזמן משתנה בהתאם למיומנותו של המתקין וסוג החלון שבחרתם. לרוב מדובר בתהליך שלוקח בין שעה לשלוש שעות.