תריסים, חלונות ורשתות
תריסים, חלונות ורשתות מזמינים בחלונות פלוס!

זגגים בראשון לציון

מתחת תקראו על מחירי עבודות זגגות בראשון לציון, על סוגי העבודות שזגג יוכל לבצע עבורכם וגם איך תוכלו לאתר זגגים מומלצים באזור מגוריכם בהליך קצר וחינמי דרך פורטל חלונות פלוס.

מחירון עבודות זגגות בראשון לציון

לעבודות זגגות קיים טווח מחירים רחב המורכב הן מכמות חומר הגלם וממורכבות ההתקנה עצמה. מתחת תוכלו לקרוא על מחירי עבודות זגגות הנפוצות בראשון לציון:

מחירון עבודות זגגות בראשון לציון

התקנת מחיצת זכוכית במשרד

המחיר הינו למ"ר כולל החומרים. למידע נוסף על מחיצות זכוכית.


550 - 1,200 ש"ח
התקנת חלון פרופיל בלגי

מחיר הכולל את ההתקנה ואת החומרים לחלון בלגי. מחיר למ"ר.


1,000 - 1,500 ש"ח
התקנת חלון קיפ

מחיר לחלון קיפ גדול, כולל העבודה. עבור חלון קטן לשירותים המחיר צפוי לרדת.


800 - 1,000 ש"ח
חלון לאמבטיה

התקנת חלון אמבטיה בסיסי.


600 - 1,400 ש"ח
התקנת מקלחון

מחיר הכולל את החומרים ואת ההתקנה.


2,800 - 3,300 ש"ח
החלפת חלון זכוכית

המחיר משתנה בהתאם לגודל וסוג הזכוכית שיש להחליף בחלון.


200 - 600 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

אילו עבודות מבצע זגג בראשון לציון?

דרך פורטל חלונות פלוס תוכלו לאתר זגגים בראשון לציון המבצעים מגוון רחב של עבודות זגגות, כגון: התקנה ותיקון של חלונות והתקנת מחיצות ומדפים מזכוכית. מתחת נסביר בהרחבה על עבודות אלו:

 • התקנת חלונות - זגגים בראשון לציון יכולים לייצר את סוג החלון שתבקשו, בין אם מדובר על חלון עם מסגרת אלומיניום, חלון בלגי, חלונות לויטרינה, למקלחת ועוד.
   
 • תיקון חלונות - ביכולתו של הזגג אף לתקן סדקים בחלון שלכם ע"י החלפה של הזכוכית או לחלץ את החלון במקרים בהם הוא נתקע במסגרת שלו.
   
 • התקנת מדפי זכוכית - זגגים בראשון לציון יוכלו לייצר עבורכם מדפי זכוכית בהתאמה אישית, אותם הם יוכלו להתקין לכם בסלון, במטבח או בעסק.
   
 • התקנת מחיצות זכוכית - מחיצות זכוכית אידיאליות בעיקר במשרדים, בהם קיים הצורך בבידוד רעשים למטרת עבודה שקטה. לקוחות רבים אף עושים שימוש במחיצות זכוכית גם בחדרי רחצה, במטרה למנוע ממי הרחצה לצאת אל מחוץ לתחומי המקלחת והאמבטיה.

 

זגג בראשון לציון

השיגו זגג בראשון לציון במחיר משתלם

פורטל חלונות פלוס מאגד בתוכו מגוון רחב של זגגים מוסמכים, ביניהם תוכלו למצוא גם זגגים בראשון לציון, המציעים שירות באזור מערב ומזרח ומצפון לדרום העיר. השאירו פרטים בטופס המצורף וקבלו בחינם עד 3 זגגים בראשון לציון, ביניהם תוכלו לברר מחירי עבודה עוד בשיחת הטלפון וכך לבחור בהצעה המשתלמת ביותר עבורכם.


השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8903677

איך לאתר זגג בראשון לציון?

אם גם אתם מעוניינים בזגג בראשון לציון שנחשב הגון ובעל נסיון, יהיה עליכם לעקוב אחר מספר שלבים:

 • ותק ונסיון - ע"מ להבטיח שהחלון החדש שלכם או כל עבודת זגגות אחרת שאתם מעוניינים בה תאריך לשנים רבות בצורה בטוחה - נמליץ להיעזר בזגגים בראשון לציון המחזיקים בותק מספק ובנסיון, שלרוב נצבר בתקופת הותק שבעל המקצוע מחזיק בו. בקשו לראות עבודות קודמות.
   
 • מחיר - בררו מחירי עבודה ומהם כוללים עוד בשיחת הטלפון. תוכלו להשוות את המחיר שקיבלתם מזגג בראשון לציון עם מחירון עבודות הזגגות באתר שלנו וכך תוכלו לתעדף את הצעת המחיר המוזלת ביותר.
   
 • איכות חומרי הגלם - בררו מידע על החלקים בהם הזגג עשוי להתשמש. אם אתם מעוניינים למשל בחלון של חברת קליל, בררו אם הוא מתכוון להתקין לכם את החלון עם חלקיו המקוריים, שכן, ברוב המקרים אם לא מדובר בחלקים מקוריים - היצרנית לא תוכל לספק לכם אחריות רשמית על עבודת ההתקנה שבוצעה.
   
 • המלצות - לאחר שתקבלו מפורטל חלונות פלוס עד 3 זגגים בראשון לציון, תוכלו לחפש עליהם חוות דעת באינטרנט ע"מ לקבל מידע על צורת העבודה שהעניקו ללקוחות קודמים שהסתייעו בהם.
   
 • השוו מחירים - תוכלו לברר מידע על מחירי עבודות זגגות בראשון לציון מכל אחד מהזגגים שאתם משוחחים עמם, מה שיאפשר לכם לבחור בהצעת המחיר המשתלמת ביותר עבורכם מבלי להתפשר על טיב ואיכות השירות.

שאלות בנושא זגגים בראשון לציון

מה הדרך הכי מומלצת לאתר זגג בראשון לציון?

השאירו פרטים בקובץ המצורף בעמוד, קבלו עד 3 זגגים מפורטל חלונות פלוס בחינם, השוו ביניהם מחירי עבודה בשיחת הטלפון ובחרו בהצעת המחיר הזולה ביותר, מבלי להתפשר על איכות העבודה. 


האם זגגים בראשון לציון יכולים גם לתקן חלון שבור?

בהחלט, לרוב התיקון יתבצע ע"י החלפה של כל הזכוכית, תוך שימוש באותה המסגרת שעטפה את החלון הישן.