תריסים, חלונות ורשתות
תריסים, חלונות ורשתות מזמינים בחלונות פלוס!

תיקון חלונות אלומיניום

הזמינו תיקון חלונות אלומיניום על ידי בעל מקצוע המתמחה בעבודה זו, תוך שמירה על מחיר הוגן ושפוי. ניתן להזמין תיקון של הזכוכית עצמה אך גם תיקון של מסגרת האלומיניום של החלון, כולל בדיקת מנגנון הפתיחה.

תיקון חלונות אלומיניום - התקלות הנפוצות:

תיקון של חלון שאינו נפתח או נסגר: אם החלון שלכם תקוע ואתם לא מצליחים לפתוח אותו באופן מלא או לחילופין הוא אינו נסגר כמו שצריך, כדאי לטפל בבעיה בהקדם. בעל המקצוע עשוי לפרק את החלון, לבחון את המנגנון ולראות האם יש לכלוך או חפץ שמפריע לסגירה התקינה. במקרים מסוימים נדרש להחליף רכיבים כמו פרופיל האלומיניום ואף המסילה במקרה ומדובר בחלון הזזה.

תיקון של חלון אלומיניום שנשבר: אם מדובר בזכוכית שנשברה, תוכלו להזמין זגג מקצועי שיתקן אותה ואם פרופיל האלומיניום קיבל מכות וחבלות שגרמו לשבר באלומיניום, תוכלו להזמין תיקון ואף החלפת זכוכית חלון או של הרכיבים שבורים.

תיקון של רכיבים מסוימים בחלון: תיקון ידית הפתיחה שאינה מסתובבת באופן תקין, תיקון של גלגלי חלונות או ציר חלון שאינו פועל כראוי וגם פעולות של כיוון חלון שיצא ממקומו.

תיקון חלונות אלומיניום

כמה עולה תיקון חלון אלומיניום?

מחיר של תיקון חלון מאלומיניום נע בין 200 ש"ח ל-400 ש"ח. יחד עם זאת, במידה ומדובר בחלונות גדולים, ייתכן שהעלות תתייקר בכמה מאות שקלים. המחיר המוצג הוא עבור תיקון סטנדרטי כמו תיקון ציר בחלון או כיוון התריס. בעבודות מורכבות יותר, המחיר יעלה בהתאם.

מחיר ממוצע לתיקון חלון אלומיניום סטנדרטי

מחיר ממוצע לתיקון חלון אלומיניום סטנדרטי: 300 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

הזמינו תיקון לפי סוג החלון שלכם:

תיקוני חלונות אלומיניום מכל סוג

כאשר אנו מדברים על חלונות מאלומיניום, יש מגוון רחב של דגמים, סוגים, גדלים ומנגנוני פתיחה. דרכנו ניתן למצוא תיקון של חלונות הזזה הנפוצים מאוד בבתים, משרדים ועסקים בכל הארץ אך גם שירותי תיקון של חלונות בחדר ממ"ד, אשר ברוב המקרים מאופיינים בפתיחה בסגנון דריי קיפ. כמו כן, ניתן להזמין גם תיקון של חלונות במקלחת או חדרי השירותים המכונים חלונות קיפ.